monter zabudowyMonter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie to zawód wszechstronny pozwalający na wykonywanie prac z zakresu montażu suchej zabudowy, robót malarskich, tapeciarskich, posadzkarskich, okładzinowych i glazurniczych. Absolwenci tego zawodu ze względu na szeroki zakres umiejętności są bardzo atrakcyjnymi i poszukiwanymi pracownikami.

W zawodzie tym można zdobyć 1 kwalifikację:

 • BUD.11. Wykonywanie robót montażowych, okładzinowych i wykończeniowych.

Absolwent będzie przygotowany do wykonywania następujących zadań zawodowych:
 • montowania systemów suchej zabudowy,
 • wykonywania robót malarskich,
 • wykonywania robót tapeciarskich,
 • wykonywania robót posadzkarskich,
 • wykonywania robót okładzinowych, glazurniczych.

Przedmioty ogólnokształcące i zawodowe oraz zajęcia praktyczne odbywają się w szkole.

Przedmioty punktowane: język polski, matematyka, fizyka, zajęcia techniczne.

Folder zawodu MONTER ZABUDOWY


 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.