Wyciskanie sztangi 2019

19 marca w Zespole Szkół Mechanicznych obchodziliśmy Dzień Patrona Szkoły. Z tej okazji, jak co roku zorganizowane zostały zawody o Mistrzostwo ZSM w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. W bieżącym roku zawodnicy rywalizowali 21 marca w 3 kategoriach wagowych.

Czytaj więcej...

MISTRZ POLSKI

Z dumą informujemy, że w dniu 19 maja tego roku w Pruszkowie nasz uczeń Mateusz Rosiński z klasy 3 technikum logistycznego startował w Mistrzostwach Polski w wyciskaniu sztangi leżąc, gdzie zajął pierwsze miejsce w kategorii JUNIOR 19 z wynikiem 165 kg i 102,63 pkt Wilks’a. Zdobył tytuł Mistrza Polski Federacji World Raw Powerlifting w swojej kategorii.

Serdecznie gratulujemy Mateuszowi zwycięstwa i życzymy kolejnych sportowych sukcesów.

Tekst: H. Zabłocka

 6078574  6078576

Nożna dziewcząt

Dnia 12 kwietnia odbył się turniej piłki nożnej dziewcząt na orliku o puchar dyrektora zsm z okazji Dnia patrona ZSM. W turnieju brały udział zespoły ZSM Radziejów, LO Radziejów, ZSRCKU PRZEMYSTKA, Gimnazjum PIOTRKÓW, WIKING ALEKSANDRÓW. Po emocjonujących i zaciętych spotkaniach ostatecznie 1 miejsce zajęła drużyna z Piotrkowa 2 Mechanik, 3 ALEKSANDRÓW, 4 PRZEMYSTKA i 5 LO RADZIEJÓW. Nasze dziewczyny dzielnie walczyły do samego końca i mieliśmy tyle samo pkt. co PIOTRKÓW lecz zadecydowało o 1 miejscu bezpośredni pojedynek gdzie przegraliśmy 1:0.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa ZSM w Wyciskaniu Sztangi Leżąc

19 marca 2018, w ramach obchodów Dni Patrona, w Zespole Szkół Mechanicznych w Radziejowie odbyły się zawody w wyciskaniu sztangi leżąc. W będących mistrzostwami szkoły zawodach uczestniczyła wyłącznie młodzież ucząca się w „Mechaniku”. Ufundowane przez Dyrektora szkoły puchary zostały wręczone w 4 kategoriach. Zwycięzcami poszczególnych kategorii zostali: Adamczyk Konrad z klasy 2sm, Jagielski Szymon z 1 tlm, Lewandowski Damian oraz Rosiński Mateusz obaj z klasy 3 tl.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy za rok na kolejną edycję zawodów.

Pożegnalny Turniej Klas Maturalnych

            Dnia 31.03.2017 r. o godz. 9,35 odbył się Pożegnalny Turniej Klas Maturalnych w halową piłkę nożną. Była to ostatnia okazja, aby klasy maturalne sprawdziły się na naszej hali. Po długiej i zaciętej walce mistrzem została klasa IV TLa, na drugim miejscu była klasa IV TLb, na trzecim IV TBi, a tuż za podium znalazła się klasa IV Taż.

            Zwycięzcom gratulujemy.

Opiekun: Cezary Szymański

Galeria

Wyciskanie sztangi na Dni Patrona ZSM

Wyciskanie sztangi na Dni Patrona ZSM

18 marca w ZSM Radziejów nauczyciele i uczniowie świętowali Dzień Patrona szkoły. Z tej okazji odbyły się zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego: M. Kiermasz i F. Zabłockiego zawody w wyciskaniu sztangi leżąc. W zmaganiach brała udział młodzież radziejowskich szkół średnich oraz uczniowie gimnazjów powiatu radziejowskiego. Rywalizacja przebiegała w 5 kategoriach wiekowych i wagowych. Puchary i dyplomy wręczała Pani Dyrektor L. Ziętara, a zwycięstwo w poszczególnych kategoriach odnieśli: gimnazjum- Szymon Jagielski, Marcin Pszczuliński ZSM, Sumiński Maciej LO oraz Dominik Łukanowski.


Galeria

Święto sportu w „Mechaniku”

Święto sportu w „Mechaniku”

3-go czerwca 2016 cała szkoła uczestniczyła w „dniu sportu” który odbywał się na stadionie miejskim w Radziejowie. Uczniowie rywalizowali w indywidualnych konkurencjach lekkoatletycznych, a na zakończenie święta sportu w meczu piłkarskim zmierzyły się reprezentacje zasadniczej szkoły zawodowej oraz technikum.

Czytaj więcej...

Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt

Dnia 17 marca w sali ZSM odbył się otwarty turniej halowej piłki nożnej dziewcząt z okazji Dnia Patrona Zespołu Szkół Mechanicznych. W turnieju brały udział szkoły:

ZSM Radziejów

LO Radziejów

ZSRCKU Przemystka

Gimnazjum Piotrków

Czytaj więcej...

Galeria

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8