Strona główna

Wyspa kobiet

Wyspa kobiet„Będziesz zbierać kwiaty, będziesz się uśmiechać, będziesz liczyć gwiazdy, będziesz na mnie czekać i Ty właśnie Ty będziesz moją damą i Ty właśnie Ty będziesz moją Panią…”

Słowami piosenki po raz czwarty powitały Panie na archipelagu „Wyspa kobiet” niestrudzone Jolanta Szyper i Anna Kwiatkowska.

            Popłynęłyśmy w podróż po kilkudziesięciu wysepkach odrywając choć na chwilę kobiety od ich codziennych obowiązków i trosk życie codziennego.

            Kobiety, Mamy, Babcie, Córki, Dziewczyny i Panie skorzystały z ponad 100 różnorodnych zabiegów fryzjerskich, kosmetycznych, dietetycznych, optycznych czy diagnozy skóry…Wysłuchały wykładów i rad dotyczących zdrowia i urody .

            Kilkadziesiąt Pań próbowało ratować rozbitków udzielając pierwszej pomocy „wiem jak ratować 30:2”. Na naszej wyspie nie zabrakło wspaniałej muzyki w wykonaniu Magdy Lazar  i Szkolnego Koła Różnych Form Artystycznych przy Zespole Szkół Mechanicznych czy wreszcie przepysznych słodkości , których można było skosztować popijają kawą , herbatą czy drinkami bezalkoholowymi.

Dziękujemy patronom honorowym Staroście Radziejowskiemu, Burmistrzowi Radziejowa, Burmistrzowi Miasta i Gminy Piotrków Kujawski oraz Dyrekcji, Nauczycielom i Pracownikom Zespołu Szkół Mechanicznych w Radziejowie za udostępnienie pomieszczeń i wielką pomoc.

            Ogromne podziękowania należą się wszystkim którzy przyczynili się do tego sukcesu za wsparcie nas, liczne przybycie, za każdy podarowany upominek (pełna lista fundatorów znajduje się na facebooku Gabinet kosmetyczny Anna Kwiatkowska).

            Uczestnicy pozostawili ślad w naszej księdze pamiątkowej, które potwierdzają, że tegoroczna podróż po wysepkach była bardzo, bardzo udana. To popołudniowe spotkanie wpisało się w kalendarz spotkań w naszym powiecie czego potwierdzeniem jest prestiżowa statuetka „Powiat Radziejowski Moje miejsce na dziś i jutro”, wręczona przez Pana Starostę Jarosława Kołtuniaka organizatorkom . Dziękujemy

 Tekst: Jolanta Szyper   Foto: Aneta Romaniec

Galeria

Partnerzy

Partner nr1

Partner nr2

Partner nr3

Sponsorzy

Powiat Radziejowski

Sponsor2

RYDZ

Krukowiak

Sponsor5

Sponsor6

Sponsor7

Sponsor8